usa

Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne oraz grupowe na 2018 i 2019 rok.


Odkryj z nami Hawaje...

Wyrusz z nami w podróż życia i zobacz na własne oczy przepiękną wyspę Maui. Poczuj się jakbyś cofnął się w czasie przejeżdżając przez stare hawajskie miasteczka. Niesamowite serpentyny stanowią idealne warunki do podróżowania motocyklem po tej gorącej wyspie. Tropikalne lasy, kurs statkiem pośród wielorybów, widoki zapierające dech w piersi, czynne wulkany i wysokie fale gorących wód Pacyfiku – krótko mówiąc raj na Ziemi. Doświadcz tego razem z nami !


TRASA I - Haleakala

Ta trasa pozwoli Ci wznieść się na wysokość 3055 m n.p.m. gdzie ujrzysz zapierające dech w piersi widoki i poczujesz jakbyś stał na czubku świata. Całe Maui rozpostarte pod twoimi stopami, a w oddali można zobaczyć wyspy Lanai, Molokai oraz Kahoolawe na zachodzie, zaś na wschodzie widać wyspy Mauna Kea i Mauna Loe. Zobaczysz także majestatyczne wulkany na Wielkiej Wyspie Hawajskiej. Pamiętaj żeby zabrać ciepłe ubrania i aparat fotograficzny!


hawaje-haleakala.jpg

TRASA II - Lahaina

Jedziemy od Kihei wzdłuż oceanu prosto do historycznej przystani w mieście Lahaina. Ta mała miejscowość była pierwotnie miejscem zabaw hawajskiej rodziny królewskiej, a obecnie jest stolicą rozrywki na wyspie Maui. Można zobaczyć liczne historyczne miejsca, odnowione budynki, restauracje, kluby nocne oraz sklepy. Temperatura jest przeważnie wysoka podczas tej wycieczki, jednakże radzimy zabrać cieplejsze ubrania oraz obowiązkowo aparat!


hawaje-lahaina.jpg

TRASA III - Hana

Na tej zachwycającej trasie przez prawdziwe lasy deszczowe znajdują się aż 54 jednokierunkowe mosty oraz 600 zakrętów o 180 stopni. Doświadczysz panoramicznych widoków na błękitny ocean oraz fal rozbijających się o wiecznie zmieniającą się linię brzegu. Zobaczysz ostre szczyty gór oraz wiele wysokich wodospadów i potoków. Należy pamiętać, że na całej trasie nie ma żadnych stacji benzynowych – konieczne jest tankowanie do pełna przed wyruszeniem w podróż! Zalecane jest zabranie ciepłych ubrań, odzieży przeciwdeszczowej, aparatu oraz wyruszenie wcześnie rano. Ta wyprawa zajmie Ci cały dzień!


hawaje-hana.jpg

TRASA IV - Iao Valley

Dolina Iao została opisana przez Marka Twaina jako „Park Yosemite nad Pacyfikiem”. Krótkim spacerem dotrzesz na sam szczyt Iao. Ten 686-metrowy bazaltowy szczyt jest pozostałością po tym, jak spływająca woda wypłukała mniejsze kamienie. Piękne widoki na Wschodnie Góry Maui są efektem miliona lat erozji, Ogrody botaniczne, japoński dom herbaciany oraz Centrum Natury są najciekawszymi punktami tej trasy.


hawaje-Iao-valley.jpgCena wycieczki 10 dniowej:

Kierowca:
$4800
Pasażer: $3800

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość stopoveru w Los Angeles lub San Francisco.Zakwaterowanie w Hotelu Aston Maui Lu

hawaje-aston-logo.jpg


hawaje-hotel-aston.jpg

hawaje01m.jpg

hawaje02m.jpg

hawaje03m.jpg

hawaje04m.jpg

hawaje05m.jpg

line.jpg

Wyprodukowano przez www.softegro.pl